zaloguj   |   załóż konto

Styl angielski - szkolenie podstawowe (tort pralinowy)

Agnieszka Klimczak

Program szkolenia powstał z myślą o początkujących pasjonatach dekoracji cukierniczych oraz cukiernikach dotąd stosujących bardziej tradycyjne metody dekoracji. Obejmuje fundamentalne zasady pracy z lukrem plastycznym, informacje o różnych rodzajach mas...

  • Opis
  • Program
  • Nauczyciel
  • Dodaj opinię...
Program szkolenia powstał z myślą o początkujących pasjonatach dekoracji cukierniczych oraz cukiernikach dotąd stosujących bardziej tradycyjne metody dekoracji. Obejmuje fundamentalne zasady pracy z lukrem plastycznym, informacje o różnych rodzajach mas plastycznych, i o różnicach w ich stosowaniu. Uczestnicy szkolenia, pracując na doskonałym torcie pralinowym przygotowanym przez Pracownię Cukierniczą tortownia.pl, nauczą się jak prawidłowo obłożyć tort lukrem plastycznym i wykonać efektowne dekoracje, poznają narzędzia i techniki stosowane w różnych kierunkach dekoracji w stylu angielskim.

Dzięki szeregowi praktycznych informacji kurs może być wspaniałym początkiem przygody ze stylem angielskim.
Osoby, które podejmowały już próby dekoracji tortów w stylu angielskim uzyskają odpowiedzi na nurtujące je pytania i nauczą się zapobiegać możliwym problemom.

Szkolenie trwa około czterech godzin zegarowych.

Wybierz termin...
cena z VAT:

470 zł