UWAGA! Od 1 kwietnia tylko sprzedaż internetowa. Więcej informacji...
zaloguj   |   załóż konto

Lilie cukrowe: Casablanca, Longiflorum, Stargazer

Tadeusz Branecki

Przekonaj się, że w ciągu kilku godzin w Twoich dłoniach mogą rozkwitnąć piękne lilie wykonane z masy cukrowej, do złudzenia przypominająca kwiaty rosnące w ogrodzie.

  • Opis
  • Nauczyciel
  • Organizacja
  • Opinie (4)
  • Galeria zdjęć
Osiągnij najwyższy stopień wtajemniczenia w sztuce tworzenia cukrowych kwiatów. Przygotowując lilię o naturalnym wyglądzie, każdy z elementów kwiatu wykonasz osobno. Przy pomocy delikatnych drucików połączysz ze sobą słupek, pręciki oraz płatki. Umocowanie ich na łodyżce razem z liściem i nie rozwiniętym jeszcze pąkiem sprawi, że prawie poczujesz słodki zapach lilii...

Dzięki przygotowanym przez prowadzącego zdjęciom oraz informacjom poznasz bogactwo odmian lilii, a praktyczne ćwiczenia i pokaz różnych metod malowania płatków pozwolą Ci w przyszłości wykonywać kwiaty o dowolnych rozmiarach i barwach.

Efekt swojej pracy - gotowe kwiaty - oczywiście zabierzesz ze sobą.

Warsztatowa forma zajęć i praca w niewielkiej grupie pozwoli Ci, także podczas tego szkolenia, uzyskać odpowiedzi na indywidualne pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

#kwiaty cukrowe, #florystyka cukiernicza, #lilia, #lilie, #modelowanie, #lukier plastyczny, #styl angielski, #Tadeusz Branecki

Wybierz termin...
cena z VAT:

590 zł

Chcesz znać kolejny termin?
Napisz, a powiadomimy
Cię jak go uruchomimy.
TEMATYKA

kwiaty cukrowe

POZIOM

doskonalenie umiejętności

CZAS TRWANIA

1 dzień (7h zegarowych)